Ara

Yeni Öğrenci Platformu, İkinci Dönem Kayıt - Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Değerli Atatürk Okulu Ailemiz,

İyi Sabahlar, Umarım, sağlık ve huzurlu sıkıntısız bir hafta geçiriyorsunuzdur. Bugün 31 Aralık, 2020, yilin en son günü , yeni yılı karşılamaya saatler kala, bu yılbaşı her zamankinden farklı... Pandemi günlerinde yeni bir yılı ilk karşılayışımız. Bambaşka bir ruh haliyle hüzün dolu bir 2020 yılını geride bırakıyoruz. Hastalıklarıyla, yaşadıklarımızla , edindiğimiz deneyimlerle, umutsuzluk ve sıkıntılarıyla zor bir 2020 yılı yaşadık Yeni bir yıla yeni ümitlerle girerken 2021 yılında herşeyin gönlümüzce olması dileğiyle, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.

Atatürk Okulu'muza gösterdiğiniz yakın ilgi, destek ,güven ve tercih ettiğiniz için teşekkür eder, soru, öneri, düşünce ve yorumlarınızı 7/24 benimle paylaşabilirsiniz, lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Okulumuzla ilgili tüm bilgilere buradan, www.ataturkschool.com web sitemizden üye olarak ulaşabilirsiniz, sitemiz yeni yılda pek çok yeniliklerle güncellenmiş olup, öğrenci merkezini ziyaret edip, sınıf sayfalarını, e-kitapları, oyun ve videoları izleyip takip edebilirsiniz.

Web sitemizin kurucu, yöneticisi ve son güncellemeleri hazırlayan Sevgili Oğuzhan Ulutaş'a bu vesile ile teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca aşağıda Amerika Türk Kadınlar Birliğinin ikinci dönem kayıt ücretleri ile ilgili hazırladığı duyuruyu bilgilerinize sunuyorum.

Sayın Atatürk Okulu Velimiz, İnşallah tüm aileniz çok iyisinizdir, içinde bulunduğumuz bu zor günleri sağlıklı bir şekilde geçirmenizi dileriz.

Dünyanın her yerinde insanları etkileyen bu büyük salgına karşı alınacak tedbirleri büyük bir titizlikle uygulamak zorundayız. Bu hepimiz için büyük bir sorumluluk ve tek çıkış noktası olarak görünüyor. Bu bilinc ile geçirdiğimiz bu zor günlerde bir arada olmamıza imkan olmasa da. ATKB Atatürk Okulumuzun ikinci dönem eğitimi online olarak devam edecektir. İkinci dönem kayıtlarımızın başladığını bildirmek isteriz. İkinci dönem eğitimimiz

9 Ocak 2021 - 19 Haziran 2021 tarihler arasında devam edecektir.. 6 ayi kapsayan yeni donem icin ucretlerimiz aşağıda belirtilmektedir:


1 öğrenci - $300.00 2 öğrenci - $450.00 3 Öğrenci- $600.00

Kayıtlarınızı www.ataturkschool.com adresinden yaptırabilirsiniz .

Not: İkinci dönemde; Okulumuzun ara sınıflarına yeni öğrenci kaydı alınmayacaktır. İkinci dönem de sadece Turkce hazirlik sinifi icin yeni ogrenci kaydi olabilecektir .

Sağlıklı ve iyi günler diler, saygılarımızı sunarız. - Amerika Türk Kadınlar Birliği

2021 yılının tüm insanlığa ve güzel Türkiye'mize önce sağlık sonra, barış, huzur, hoşgörü,sevgi ve daha da üstün başarı ve mutlulukları, aydınlık günleri de beraberinde getirmesini diliyor, hepinizi sevgi ile kucaklıyorum.


3 Ocak 2021 Cumartesi günü yeni yılda ekranlardan görüşmek üzere,

En derin saygı ve pek çok sevgi ve selamlarımla

Sağlıcakla kalın.

Tülay Taşkent Atatürk Okulu Müdiresi 917-353-8954


29 görüntüleme0 yorum
50 Yil- Ataturk Okulu LOGO.png

Amerika Türk Kadınlar Birliği Atatürk Okulu New York

Public School 6 45 E 81st Street New York, NY 10028

Not: Okulumuz pandemi sürecinde sanal ortamında devam etmektedir.

  • Facebook Page
  • Instagram