Ara

Teşekkürler Atatürk Okulu Ailemiz / Thank you Ataturk School Family

Çok Değerli Atatürk Okulu Ailemiz,

2019  Yılını uğurlayıp 2020 Yılını heyecanla  kucaklamaya az bir süre kala umarım hepiniz aşırı soğuklardan fazla etkilenmeden sağlık  dolu bir hafta geçiriyorsunuzdur. 

Öncelikle gecen hafta  Atatürk Okulu'muz yararına büyük zahmetlerle düzenlenen  Kermeste emeği geçen, eğitime gönül ve değer veren herkese   teşekkür ediyor, en içten şükranlarımı iletiyorum. Büyük özenle hazırlanan  güzel yemek ve tatlıları yapan, getiren , satışa sunan, ve alışveriş yapan, okulumuzu güçlendiren marifetli  ve cömert   eller,  minicik güzel kalpler  ve onları eğiten öğretmenlerimiz,ATKB Başkan ve Yönetim Kurulumuz , hepiniz sağolun,varolun, ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık;  herkese  tek tek teşekkür ederim. Atatürk Okulu Ailemizle gurur duyuyorum..

Bu arada geçen hafta Cumartesi günü Okul Aile Birliği  gönüllü üyelerimizden  Sayın Yalt ailesi tarafindan hazırlanıp dağıtılan üzerinde bar kodu olan  iletişim formlarının sadece sizlerle iletişimi güçlendirip hızlandırmak  için  kullanılacağını, tüm bilgilerin  kesinlikle bir başka kurum veya grup ile paylaşılmayacağını  bilgilerinize önemle arz ederim.. Aşağıdaki linkten forma ulasabilirsiniz.

Link: https://forms.gle/TYVJcyx3A7wwPNfJ7

Bu arada bildiğiniz uzere  21 Aralık ve 28 Aralık Cumartesi günleri Atatürk Okulumuz eğitime açık olacaktır. Bu vesile ile  Hiristiyan aleminin 24 Aralık  akşamı kutlamaya hazırladıkları  Hz. Isa'nin  doğum günü olan Noel Bayramını  ve Yahudi aleminin  Hanukkah Bayramını en  içten dileklerimle kutluyor, sağlık  mutluluk ve esenlik dolu günler temenni ediyorum. Yeni yılın tüm insanlığa ve güzel Türkiye'mize barış, sağlık, huzur, hoşgörü,sevgi  ve daha da üstün başarı ve mutlulukları da beraberinde getirmesini diliyor, hepinizi sevgi ile kucaklıyorum.

Saygı ve pek çok sevgilerimle

Cumartesi günü görüşmek dileğiyle  

Tülay Taşkent

Dear  Ataturk School Family,

I hope all is well and in good health despite this cold weather we are experiencing. Our school's fundraising bazaar last week was quite a success. I would like to take this opportunity to express my sincere appreciation to everyone of you who made this event possible.The home-made food was delicious, as well as the other beautiful household items and gifts, I believe everyone had a great time at the fund-raiser. A special thanks to our entire ATATURK SCHOOL FAMILY for their team work in supporting our school.

Please be informed that the Yalt Family from our PTA prepared a data intake sheet for you to fill out regarding contact information. This information will be strictly used for PTA communication and it will not be shared with other groups or third parties.Below please find the link for the Google Form if you have not already found the paper with your child's schoolbag. The form was previously provided in your child's book bag with a bar-code to be scanned in order to get the information quicker. 

Link: https://forms.gle/TYVJcyx3A7wwPNfJ7

As for those who are observing Christmas or Hanukkah, I would like to wish you a Merry Christmas and a Happy Hanukkah with your beloved family and loved ones. 

I wish you all a very happy, healthy and prosperous New Year! May this year bring joy, peace and happiness to you and your wonderful family. 

Have a great Holiday & Happy New Year!  

Please Note: Our school will be in session on both Saturdays - December 21 and December 28th.

See you all on Saturday.

Best regards,

Tülay Taşkent 

24 görüntüleme0 yorum
50 Yil- Ataturk Okulu LOGO.png

Amerika Türk Kadınlar Birliği Atatürk Okulu New York

Public School 6 45 E 81st Street New York, NY 10028

Not: Okulumuz pandemi sürecinde sanal ortamında devam etmektedir.

  • Facebook Page
  • Instagram